27 Жовтня 2023

Завершилися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників

На кафедрі військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби Українського національного університету науки і технологій завершилися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які проводять початкову загальновійськову підготовку.

Мета курсів полягала в підвищенні рівня фахової кваліфікації вчителів предмету «Захист України», відповідно до вимог часу, та активізації військово-патріотичного виховання.

Впродовж тижня освітяни мали змогу підвищити свою професійну майстерність, відвідавши цикл лекцій, групових та практичних занять з питань національно-патріотичної, тактичної та стройової підготовки, ознайомилися з основними положеннями Статутів Збройних Сил України, набули навичок надання домедичної допомоги та стрільби.

За результатами навчання педагогічні працівники отримати свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Маємо надію, що отримані знання та навички знайдуть застосування в їхній професійній діяльності.

Бажаємо успіхів!