10 Листопада 2023

Відбулася друга Міжнародна науково-практична конференція

Сьогодні в Українському державному університеті науки і технологій кафедрою військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби проведено другу Міжнародну науково-практичну конференцію «Логістика і транспортна безпека: проблеми та перспективи розвитку в контексті аналізу сучасних викликів і загроз»

Науковий форум став дієвим науково-комунікативним майданчиком для обміну думок науковців щодо проблем забезпечення не тільки стійкості національних транспортно-логістичних систем України в умовах воєнного стану, але і оцінці перспектив застосування і розвитку сучасних інформаційних рішень технологій індустрії щодо функціонування та забезпечення розвитку і інтеграційних процесів транспортної інфраструктури України в Транс’європейську транспортну мережу.

У рамках конференції працювало п’ять секцій з відповідної тематики, на яких учасники обговорили ключове питання – робота логістики в умовах воєнного стану.

На пленарному засіданні виступили: доктор технічних наук, професор, в.о. ректора Українського державного університету науки і технологій Костянтин СУХИЙ; Голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-майор Богдан БОНДАР; заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро ГРИЩАК; почесний професор університету (УДУНТ), декан факультету управління AGN м. Краків, Польща ВЕСЛАВ ВАШКЕВИЧ; Голова Придніпровського наукового центру НАН та МОН України, академік НАН України Анатолій БУЛАТ; член наглядової ради університету (УДУНТ), засновник і акціонер фінансово – промислової групи ТАС Сергій ТІГІПКО; міський голова м. Кам’янське Андрій БІЛОУСОВ та президент Дніпровської торгово-промислової палати Віталій ЖМУРЕНКО.

За матеріалами роботи конференції видано Збірник наукових праць.