16 Квітня 2024

Громадяни, що навчались за програмою підготовки офіцерів запасу, склали Військову присягу на вірність Українському народові

Громадяни, що навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби Українського державного університету науки і технологій, урочисто присягнули на вірність Українському народові.

Позаду залишилося цікаве та насичене навчання.

Підсумковим етапом вишколу став навчальний збір, де громадяни мали можливість вдосконалити свої навики та вміння на навчальних стрільбах, відпрацювати тактику малих груп, опанувати військову топографію, підривну справу, тактичну медицину та інженерне обладнання позицій.

Щиро вітаємо випускників із складанням Військової присяги та бажаємо залишатися вірними Українському народові та нашій державі!

Слава Україні!