Орган студентського самоврядування УДУНТ на Дні молоді 2023

11 серпня у Дніпрі маштабно відсвяткували День молоді. З міркувань безпеки захід провели в метро. Для гостей підготували безліч локацій, які розташували на чотирьох станціях підземки...

12 серпня, 2023
IMG_7699

11 серпня у Дніпрі масштабно відсвяткували День молоді. З міркувань безпеки захід провели в метро. Для гостей підготували безліч локацій, які розташували на чотирьох станціях підземки.

Відвідувачів розважали стендапери та українські гурти на «SHELTER FEST». Прихильники більш спокійного відпочинку роздивлялись артвиставку, відвідували молодіжний форум за участі міського голови та брали участь у квесті. Також привітали учасників проєкту «Молодь Дніпра вражає».

Однією з локації стала алея можливостей - виставка громадських організацій та органів студентського самоврядування. Члени Ради студентів Українського державного університету науки і технологій також взяли участь в організації квесту та представили власний стіл у науковому стилі.