Відзначення студентів-науковців та їх керівників на Вченій раді УДУНТ

26 червня 2024 року на Вченій раді Українського державного університету науки і технологій відбулося урочисте привітання студентів-науковців та їх наукових керівників з ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет”. Важливість створення умов для творчого розвитку студентів, їх участь у наукових змаганнях та активізація науково-дослідної роботи були серед основних тем заходу.

Директор ННІ “Інститут промислових і бізнес технологій”, доктор технічних наук, професор Олександр Григорович Величко вручив подяки науковим керівникам та дипломи студентам за перемоги у Регіональній олімпіаді з англійської мови для студентів 1-2 курсів нефілологічних спеціальностей, конкурсі на кращу стендову доповідь 90-ої Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану».

Український державний університет науки і технологій щиро вітає переможців з цими здобутками та бажає їм успіхів у навчанні, подальших наукових здобутків, високих професійних досягнень та цікавого студентського життя!

Детальніше про подію можна дізнатись за посиланням.