UA

Випускникам університету!

Випускники, які бажають працювати у структурних підрозділах ПАТ «Українська залізниця» після закінчення університету можуть звернутися за інформацією щодо вакантних місць до відділу кадрів служб або структурних підрозділів у відповідності до отриманої спеціальності.

За додатковою консультацією звертатися до відділу зв’язків з виробництвом (каб.210).

Інтернет вакансії

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Ярмарка вакансій

Щорічно на базі університету проводиться освітній захід «День Кар’єри», спрямований на підтримку працевлаштування студентів – випускників. В заході приймають участь представники підприємств, установ, організацій та компаній, які є потенційними роботодавцями для випускників університету. За результатами заходу складається перелік вакансій за відповідними спеціальностями та напрямами підготовки.

На цих зустрічах відбувається знайомство з підприємством, оформлення договорів на проходження практики та майбутнє працевлаштування, узгоджуються з випускниками майбутні місця роботи. Також університет бере участь в усіх заходах, які організовують місцеві органи влади щодо працевлаштування випускників та має зв’язок зі службами зайнятості.


17 лютого 2022 р.

17.02.2022 року в університеті відбулася зустріч з ПП «Експолайт» зі студентами факультетів «УЕП» і «ЕГ» з приводу налагодження співробітництва по відбору перспективних випускників з метою їх подальшого працевлаштування.
З презентацією компанії виступила менеджер з персоналу Іващенко Ольга.
Проведення зустрічей студентів з виробничниками є хорошим стимулом для забезпечення практичної підготовки студентів та їх майбутнього працевлаштування.

***Для перегляду презентації підприємства та вакансій перейти до розділу «Вакансії».


29 вересня 2021 р.

29.09.2021 р. в університеті на кафедрі «Локомотиви» відбулася зустріч керівництва АТ "ДТРЗ" зі студентами ОПП "Локомотиви та локомотивне господарство". Зустріч була проведена з метою ознайомлення з роботою підприємства та відбору перспективних випускників для подальшого працевлаштування на підприємстві та практичної підготовки студентів.


24 травня

23 травня 2019 року в університеті відбулись зустрічі студентів 4 та 5 курсів факультетів «ТІ», «УЕП» та «УПП» з представниками компанії CRH щодо ознайомлення з підприємством, програмою стажування та майбутнього працевлаштування.

Студенти дізналися про характер діяльності підприємств, ознайомилися з програмою стажування та порядком найму на роботу, перспективами кар’єрного зростання, розміром оплати праці. Зустріч викликала великий інтерес та була корисною для всіх її учасників.


24 квітня 2019 року в університеті пройшли зустрічі студентів 4 та 5 курсів факультетів «УПП» та «ЕГ» з роботодавцями з метою знайомства з підприємством, можливого проходження практики та подальшого працевлаштування.

Студенти дізналися про характер діяльності підприємств, ознайомилися з порядком найму на роботу, перспективами кар’єрного зростання, розміром оплати праці. Зустріч викликала великий інтерес та була корисною для всіх її учасників.

На факультеті «Управління процесами перевезень» зустріч пройшла з представниками Транспортно-експедиторської компанії «ЮНІС».

З презентацією виступив директор компанії Чігер Ігор В'ячеславович.

На факультеті «Економіка-гуманітарний» спеціальності «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа і страхування» зустріч пройшла з представниками міжнародного інформаційно-аналітичного агентства «Хім-курьер», яке займається аналізом ринку хімічних товарів.


ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ

25 квітня

ДЕНЬ КАР’ЄРИ

Працюй за європейськими стандартами!


Представництво ЄС проводить серію Днів кар’єри у містах України

  Там ти зможеш:
 • Взяти участь у панельній дискусії «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?»
 • Прослухати тренінги зі складання резюме, публічної презентації та інших soft skills
 • Поспілкуватися з працівниками та HR фахівцями провідних українських та європейських компаній
 • Записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях
 • Дізнатися про можливості навчання за кордоном

Організатори зібрали все, що потрібно для швидкого професійного розвитку.

Місце проведення:

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Палац Студентів

за адресою:

м. Дніпро, пл. Шевченко, 1, Палац Студентів ДНУ ім.О.Гончара

Міхайченко Марія [email protected]

Докладніше:
Подати заявку:

17 і 18 жовтня 2018 у університеті відбулися зустрічі студентів університету з представниками Регіонального філіалу «Придніпровська залізниця» ПрАТ «Укрзалізниця», Регіонального філіалу «Одеська залізниця» ПрАТ «Укрзалізниця» та ТДВ «Дніпрогіпротранс» з метою знайомства з підприємствами. Під час спілкування відбувся обмін думками щодо практичного використання знань отриманих під час навчання. На реальних прикладах показано зв'язок виробничих питань з якістю професійної освіти. Випускникам були запропоновані місця для працевлаштування і проходження практики на зазначених підприємствах. Зустрічі викликали значний інтерес і були корисними для всіх учасників.

З презентацією виступили:

> Регіональна філія «Придніпровська залізниця «ПАТ 'Укрзалізниця» -

 1. Виконуючий обов’язки заступника начальника служби «Т» Герасімов Юрій Михайлович. Випускник ДІІТу 2008 року.

 2. Виконуючий обов’язки начальника ВЧДЕ-3 Ємцев Євген Володимирович. Випускник ДІІТу 2001 року.

 3. Виконуючий обов’язки заступника начальника служби «В» Пугач Євген Іванович. Випускник ДІІТу 1997 року.

 4. Виконуючий обов’язки заступника начальника служби «П» Іванчак Сергій Володимирович. Випускник ДІІТу 2001 року.

 5. Начальник ДН -2 Борецький Анатолій Станіславович. Випускник ДІІТу 1994 року.
 6. Начальник відділу кадрів ДН-1 Базарова Юлія Віталіївна. Випускниця ДІІТу 1990 року.
 7. Начальник ДН -2 Щепетков Олег Вікторович. Випускник ДІІТу 2000 року.

> Регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» -

 1. Начальник ДН-1 Рустамов Рустам Шаикович. Випускник ДІІТу 1999 року.

> ТДВ «Дніпрогіпротранс» - головний інженер Марочка Віталій Владиславович. Випускник ДІІТу 2002 року.


01.10.2018 р.

01 жовтня відбулася зустріч випускників університету з представником IT компанії ZONE3000 з метою знайомства з підприємством. Випускники отримали запрошення щодо майбутнього працевлаштування. Зустріч викликала значний інтерес і була корисною для всіх її учасників.

З презентацією підприємства виступив Лебідєв Анатолій - recruitment team leader

Подробная информация об этапах обучения и доходе в компании ZONE3000.


О нас: ZONE3000 предоставляет услуги технической поддержки пользователям со всего мира (большинство клиентов из Европы, Америки), а именно:
 • егистрация доменов,
 • хостинг,
 • SSL сертификаты.
 • немного цифр:
 • около 5 млн пользователей
 • более 16 лет на рынке
 • 800+ сотрудников в компании
 • наши проекты:
 • http://namecheap.com - Подробнее о компании Namecheap
 • http://vps.ua
 • 1 месяц. Тренинг.

  Длительность: 4-5 недель.

  График: 8 часов в день (дневное время) с понедельника по пятницу.

  Формат: Опытные тренеры обучат Вас технической части: расскажут об основных принципах устройства сети Интернет, работе с доменами и хостингом, особенностям работы с клиентами.

  Оплата: $300 в гривневом эквиваленте в месяц в случае успешной сдачи финального теста.

  2 месяц. Супервизия.

  Сразу после тренинга — второй этап, во время которого у Вас начнется работа Customer Support Specialist в сопровождении супервайзера.

  Длительность: 4 недели

  График: 5 дней в неделю, 8 часов в день.

  Формат: Два вида смен: утренняя и вечерняя, во время которых Вы работаете с супервайзером (вечерняя смена обязательно рассчитана под развоз на такси за счет компании).

  Оплата: $300 в гривневом эквиваленте в месяц, а также компания оплачивает такси домой, когда смена заканчивается в 24 часа.

  3 месяц. Самостоятельная работа на смене.

  Длительность: 4 недели

  График: по 8 часов в день (количество выходных в месяц равняется количеству суббот и воскресений в месяце).

  Формат: смена с 8 до 16, с 16 до 24 или с 24 до 8 (все смены обязательны).

  Оплата: стартовая в размере $350 в гривневом эквиваленте в месяц плюс доплата за ночные смены в 1,5 тарифе. В ночное время (с вечерней смены и на ночную) компания осуществляет развоз сотрудников на такси.

  Обращайтесь по любым вопросам связанным с нашим предложением, на указанные ниже номера, будем рады сотрудничеству!

  Best regards,
  Vladyslav Shevchenko
  CS RE Manager, ZONE3000
  Mob.: 099-562-00-52; 093-206-88-15; 098-913-34-61


  20.09.2018 р.

  20 вересня відбулася зустріч випускників університету факультетів «ТІ», «ОБЗ», «ПЦБ» з представниками ПРАТ «Кондитерська фабрика «АВК» з метою знайомства з підприємством. Студенти отримали запрошення щодо майбутнього працевлаштування. Зустріч викликала значний інтерес і була корисною для всіх її учасників.

 • Спеціаліст по роботі з персоналом – Гудакова Оксана Валеріївна
 • Інженер-механік – Ткаченко Іван Миколайович
 • Старший оператор лінії у виробництві харчової продукції – Кухар Петро Юрійович, випускник університету 2018 року фак. «УЕП».

 • 14.09.2018 р.

  13 вересня відбулася зустріч випускників університету факультетів «МТ» і «ОБЗ» з представником філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» ПАТ «Укрзалізниця» з метою знайомства з підприємством. Студенти отримали запрошення щодо майбутнього працевлаштування. Зустріч викликала значний інтерес і була корисною для всіх її учасників.

  З презентацією підприємства виступив начальник колієобстежувальної станції ПС-1 філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» ПАТ «Укрзалізниця» Макаров Юрій Олександрович(випускник ДІІТу 1994 року, фак. «ОБЗ»).


  17 травня 2018 року відбулася зустріч студентів 4 та 5 курсів факультету «Механічний» з представником ПРАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» з метою знайомства з підприємством. Студенти кафедри отримали запрошення щодо майбутнього працевлаштування та місць проходження виробничої практики. Зустріч викликала значний інтерес і була корисною для всіх її учасників.

  З презентацією підприємства виступив заступник начальника управління залізничного транспорту Новіков А.В.

  1.JPG

  2.JPG

  3.JPG


  26 квітня відбулась зустріч зі студентами денної форми навчання факультетів «УЕП» і «ЕГ» з представниками ТОВ «Агротек» з метою знайомства з підприємством, проходження практики та майбутнього працевлаштування.

  З презентацією підприємства виступили:  11 квітня відбулася зустріч студентів старших курсів і випускників університету з представниками компанії CRH Україна з метою знайомства з підприємством та з програмою стажування.

  З презентацією підприємства виступили:  Информация о программе 2018-2019 ч.1

  Информация о программе 2018-2019 ч.2


  До уваги студентів та випускників університету!

  05 квітня 2018

  У Дніпрі буде проходити найбільший в Україні Ярмарок Вакансій "Impulse 2018" на базі Українського Державного Хіміко-Технологічного університету. На ній будуть представлені більше 20 роботодавців - успішних українських та міжнародних компаній. Це хороший шанс активним та цілеспрямованим студентам знайти для себе хорошу та високооплачувану роботу.

  Більше 20-ти роботодавців зберуться разом заради тебе!

  Центр кар’єрного розвитку STUD-POINT проводить 19-тий Ярмарок вакансій «IMPULSE 2018».
  Вхід безкоштовний

  Провідні українські та міжнародні компанії шукатимуть своїх майбутніх працівників серед студентів та молоді в Києві, Дніпрі та Харкові. В програмі ярмарки виступи спікерів, безкоштовні майстер-класи від досвідчених рекрутерів та 20 стендів з потенційними роботодавцями.

  Нам байдуже, звідки ти, на кого вчишся і чи отримуєш стипендію, головне - твоє бажання знайти роботу мрії!

  Це твоя можливість:

  • поспілкуватись з компаніями напрямів IT, Marketing, FMCG, Economic, Finance, Management, дізнатись умови та переваги кожної;
  • пройти безкоштовні тренінги та майстер-класи від успішних спікерів;
  • почати кар’єру, ще навчаючись в університеті, і отримати свій перший досвід роботи у великій компанії;
  • знайти вакансії по своїй спеціальності або в суміжних сферах;
  • дізнатися у досвідчених HR-менеджерів, як скласти безпрограшне резюме і пройти співбесіду;
  • одразу використати отримані знання і запропонувати себе працедавцю;
  • в ту саму мить отримати роботу;

  Серед учасників Ярмарки Вакансій: METRO, Phillip Moris International, JTI, Credit Agricole, Epam, Lifecell, GlobalBilgi,Varus, Воля, KPMG, Coca-Cola, УКРРIЧФЛОТ, та багато інших.

  Вхід ВІЛЬНИЙ

  Знаходь весь перелік компаній за лінком: https://jobfair.stud-point.com та підписуйся зараз в Facebook, щоб не проґавити наступних можливостей: www.facebook.com/studpoint.ua/

  Організатор заходів: Центр кар’єрного розвитку STUD-POINT (т. +38(044) 2288281)

  Генеральні партнери STUD-POINT: British American Tobacco, Nielsen, Dentsu Aegis Network Ukraine, Leroy Merlin Ukraine


  06.12.2017 після засідання комісії по сприянню у працевлаштуванні випускників кафедри «Локомотиви» відбулась зустріч студентів 4х-6х курсів з начальником управління по ремонту рухомого складу ТОВ "МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС" Ткачуком Олександром Дмитровичем (випускником ДІІТу 2003 року) та Яременком Сергієм Андрійовичем - начальником відділу по організації праці та мотивації персоналу ТОВ "МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС".

  Під час зустрічі відбувся обмін інформацією щодо стану, проблем та перспектив ремонту рухомого складу на підприємстві "МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС". Студенти кафедри отримали запрошення щодо майбутнього працевлаштування та місць проходження виробничої практики з оплатою. Також під час зустрічі обговорили перспективи наукового співробітництва кафедри «Локомотиви» і "МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС". Зустріч викликала значний інтерес і була корисною для всіх її учасників.


  01 листопада відбулася зустріч студентів факультету «Механічний» з представником ТДВ «Мукачівський машинобудівний завод» з метою знайомства з підприємством, проходження практики і можливістю подальшого працевлаштування.

  З презентацією підприємства виступив голова товариства Яловий Андрій Іванович, випускник «ДІІТу 1978 року.


  03 та 04 жовтня відбулися зустрічі випускників університету факультетів "Електрифікація залізниць" спеціальності «Електротехніка і електромеханіка» і «Механічний» спеціальності «Залізничний транспорт» з представниками ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтный завод».

  З презентацією підприємства виступили:

  Зустріч була проведена з метою ознайомлення з роботою підприємства і відбору перспективних випускників для подальшого працевлаштування на підприємстві і практичної підготовки студентів.


  12 квітня відбулась зустріч студентів 3-5 курсів з представниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з метою знайомства з підприємством, проходження практики, прийняття участі у програмі стажування з можливістю подальшого працевлаштування.

  З презентацією підприємства виступили:

  • заступник директора транспортного департаменту по залізничному транспорту Анкалюк Максим, випускник ДІІТу 2003 року ;
  • провідний інженер відділу по організаційному і функціональному плануванню і розвитку департаменту по персоналу Суворова Яна;
  • фахівець по роботі із студентами і учбовими закладами департаменту по персоналу Ісаченко Тетяна .

  11 квітня відбулась інформаційна зустріч випускників факультетів «Управління енергетичними процесами», «Механічний», «Управління процесами перевезень», «Промислове та цивільне будівництво» з представниками компанії CRH Україна (Cement Roadstone Holding) з метою знайомства з підприємством та пропозицією для випускників прийняти участь у програмі стажування з можливістю подальшого працевлаштування.

  З презентацією підприємства виступили:

  • Менеджер з навчання та розвитку СіАрЕйч Україна Дунаєвська Ірина
  • Працівники ведучого підприємства СіАрЕйч Україна, ПАТ «Подільський цемент», м. Кам’янець-Подільський:

  • Начальник ВТК і Лабораторії Левицький Костянтин
  • Начальник дільниці залізничних перевезень Пасічник Володимир, випускник ДІІТу 2000 р. (фак. «Управління процесами перевезень»)
  • Інженер-електрик, учасниця першої хвилі програми стажування 15/16 Семенюк Катерина, випускниця ДІІТу 2015р. (фак. «Управління енергетичними процесами»).

  У другій хвилі програми стажування 16/17 приймає участь Святослав Ашарчук, випускник ДІІТу 2016 р. (фак. «Механічний»).


  До уваги випускників факультетів «УЕП», «М», «УПП», «ПЦБ»!

  11 квітня відбудеться інформаційна зустріч з представниками компанії CRH Україна (Cement Roadstone Holding) з метою знайомства з підприємством та пропозицією для випускників прийняти участь у програмі стажування з можливістю подальшого працевлаштування.

   Зустріч відбудеться у аудиторії 314:
  • для випускників факультетів «УЕП», «М», «ПЦБ» о 14-30
  • для випускників факультету «УПП» о 15-30

  До уваги студентів 3, 4, 5 курсів!

  12 квітня у аудиторії 314 о 14-30 відбудеться інформаційна зустріч з представниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з метою знайомства з підприємством, проходження практики, прийняття участі у програмі стажування з можливістю подальшого працевлаштування. Запрошуються студенти всіх факультетів.


  22 грудня відбулась зустріч випускників факультету «Управління енергетичними процесами», спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання», факультету «Механічний», спеціальності «Локомотиви і локомотивне господарство» та факультету «Мости і тунелі» з представниками КП «Дніпропетровський метрополітен».

  З презентацією підприємства виступили:

  • начальник електромеханічної служби Онофрійчук Олександр Йосипович;
  • начальник служби колії та споруд Рихтик Сергій Іванович, випускник ДІІТу 1983 року;
  • начальник електродепо Загоруйко Валентин Іванович, випускник ДІІТу 1994 року;
  • заступник начальника служби автоматики, телемеханіки і зв'язку Набок Віктор Федорович, випускник ДІІТу 1988 року.
  • головний енергетик служби електропостачання Онищенко Валерій Вікторович, випускник ДІІТу 2010 року.
  • начальник відділу кадрів Наліт Людмила Михайлівна.

  Зустріч була проведена з метою ознайомлення з роботою підприємства та відбору перспективних випускників для подальшого працевлаштування, а також можливості проходження практичної підготовки студентів на підприємстві.


  23 листопада відбулась зустріч випускників факультету «Електрифікація залізниць» спеціальностей «Електричний транспорт» і «Електротехніка та електромеханіка» та факультету «Механічний» спеціальності «Локомотиви та локомотивне господарство» з представниками ПАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод».

  З презентацією підприємства виступили:

  • начальник відділу кадрів Рязянова Оксана Олексіївна;
  • начальник технічного бюро електроапаратного цеху Мовчан Сергій Миколайович, випускник ДІІТу 2000 року;
  • заступник головного технолога Хілько Дмитро Володимирович, випускник ДІІТу 1994 року;
  • голова профспілкового комітету Задоянчук Михайло Брониславович, випускник ДІІТу 1988 року.

  Зустріч була проведена з метою ознайомлення з роботою підприємства та відбору перспективних випускників для подальшого працевлаштування на підприємстві та практичної підготовки студентів.


  У 2015/2016 навчальному році в університеті відбулися зустрічі:


  - представників ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" зі студентами факультетів "Механічний", "Організація будівництва доріг і експлуатація колії", "Технічна кібернетика"(з презентацією підприємства виступили: начальник цеху інженерно-технічного забезпечення випускник ДІІТу 1985 р. Привезенцев Г.В., начальник цеху рухомого складу Міщенко С.Ю., заступник начальника цеху інженерно-технічного забезпечення Антонов О.В. Працівники підприємства відмітили ДНУЗТ як провідний навчальний заклад з підготовки фахівців залізничного транспорту та якісну роботу випускників університету 2015 року «Механічного факультету» Артема Андріянова та Тараса Гладченко);

  - представників компанії "Miko Group" із студентами факультетів "Механічний", "Управління процесами перевезень", "Економико-гуманітарний", спеціальності "Управління проектами"(з презентацією компанії виступив виконавчий директор Мироненко Олексій Олегович);


  - представників ПАТ «Дніпропетровського заводу металоконструкцій ім. І.В. Бабушкіна» зі студентами факультету «Мости та тунелі»(з презентацією підприємства виступив технічний директор Близнюк Олег Володмирович та начальник конструкторського відділу Смовж Ф.А.).

  Усі ці зустрічі сприяють налагодженню співпраці з працедавцями, допомогають випускникам детальніше ознайомитися з підприємствами, а підприємствам визначитися і відібрати перспективних випускників для подальшого працевлаштування та укласти угоди на проходження виробничої практики.

  Як показує досвід, проведення таких зустрічей є стимулом для забезпечення практичної підготовки студентів і їх майбутнього працевлаштування.

  Всі права захищені ©
  Працевлаштування та практична підготовка УДУНТ
  Розробив: Павленко І. А.