UA

Випускникам університету!

Випускники, які бажають працювати у регіональних філіях АТ "Укрзалізниця" після закінчення університету можуть звернутися за інформацією щодо вакантних місць до відділу кадрів служб або структурних підрозділів у відповідності до отриманої спеціальності.

За додатковою консультацією звертатися до відділу зв’язків з виробництвом (каб.210).

Інтернет вакансії

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Про нас

Для сприяння працевлаштуванню студентів і випускників університету, а також відповідно до Закону України ст. 56 «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. № 992 « Про затвердження Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням з урахуванням специфіки галузі», а також з метою забезпечення реалізації права на працевлаштування за фахом випускників університету у січні 1998 р. було створено, за наказом ректора, відділ зв’язків з виробництвом (ВЗВ). У своїй діяльності відділ керується Законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, нормативними актами Міністерства освіти та науки України, Міністерства інфраструктури України, відповідних міністерств і установ.

Відповідно до наказу №22 від 04.04.2023р. відділ був перейменований на Відділ кар’єри, працевлаштування та співпраці зі стейкхолдерами.

Головні задачі відділу

Відділ здійснює зв’язок з виробництвом для вирішення наступних питань:

1. Формування державного замовлення на підготовку університетом фахівців для народного господарства України, в тому числі для підприємств, підпорядкованих Міністерству інфраструктури.
  2. Контроль за наданням роботи за фахом випускникам згідно з договорами з підприємствами та за їх прибуттям на місце призначення.
  3. Організація всіх видів практики студентів згідно з діючими положеннями і укладання відповідних договорів з підприємствами.
  4. Укладення договорів з підприємствами щодо підготовки фахівців.
  5. Укладення договорів з фізичними і юридичними особами щодо підготовки фахівців за контрактом.

Структура відділу

Очолює відділ кар’єри, працевлаштування та співпраці зі стейкхолдерами

• начальник відділу - к.фм.н., доц. Кришко Євген Прокопович

Контактні телефони: 1-90 (внутр.) каб.301 e-mail: [email protected]