До уваги здобувачів освіти денної форми навчання
Українського державного університету науки і технологій!

Для отримання довідки здобувача освіти за даними ЄДЕБО відповідно до форми, визначеної додатком 9 до Правил проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації на особливий період, студентам та аспірантам денної форми навчання необхідно звернутися до фахівців військово-мобілізаційного відділу університету (понеділок – п’ятниця з 8.00 до 15.00) за адресами:

• ННІ Український державний хіміко-технологічний університет – просп. Науки (Гагаріна), 8, кабінет 315;
  • ННІ Придніпровська державна академія будівництва та архітектури – вул. Архітектора Олега Петрова (Чернишевського), 24а, кабінет 405;
  • ННІ Дніпровський інститут інфраструктури і транспорту та ННІ Інститут промислових та бізнес технологій – м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2, кабінет 112.

Адміністрація університету