Науковцям університету присуджено премію Верховної Ради України

23 грудня, 2022
Новости 4к

7 грудня 2022 року відбулося засідання об’єднаної Конкурсної комісії з розгляду питання «Про конкурс та подання щодо присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2021 рік». Премії присуджують за поданням Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій на основі рейтингового подання відповідної Конкурсної комісії за результатами експертиз.

За підсумками засідання було подано і зареєстровано проєкт Постанови Верховної Ради України//itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/40998

13 грудня 2022 року Верховна Рада України прийняла Постанову № 2833-ІХ «Про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2021 рік».//zakon.rada.gov.ua/laws/show/2833-20#Text

Серед лауреатів премії за роботу «Синергія інтелектуальних транспортних та Smart Grid систем на прикладі критичної інфраструктури залізниць України» – чотири представники Українського державного університету науки і технологій:

• БОСИЙ Дмитро Олексійовичдоктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри інтелектуальних систем електропостачання.
  • САБЛІН Олег Ігоровичдоктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності.
  • МАРКУЛЬ Руслан Володимирович начальник науково-дослідної частини університету, кандидат технічних наук, доцент кафедри транспортної інфраструктури.
  • КОВАЛЬЧУК Віталій Володимировичдоктор технічних наук, доцент кафедри рухомого складу і колії Львівського інституту Українського державного університету науки і технологій.

Докладніше – на сайті Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій//kno.rada.gov.ua/news/main_news/75977.html