Всеукраїнська інтернет-конференція

Запрошуємо Вас 1-2 березня 2023 року прийняти участь у Всеукраїнській інтернет-конференції «Економічна кібернетика: інструменти, моделі і методи інтелектуальної підтримки прийняття рішень»...

16 лютого, 2023
Новости 4к

Шановні науковці, аспіранти, студенти!

Метою проведення заходу є координація зусиль та розвиток наукових шкіл економічної кібернетики, визначення основних напрямків та стратегій подальшого розвитку економічної кібернетики як науки, обмін досвідом у галузі економіко-математичного моделювання, розробки та використання комп’ютерних систем та інформаційних технологій в економіці.

В ПРОГРАМІ КОНФЕРЕНЦІЇ ПЛАНУЮТЬСЯ СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ ЗА НАСТУПНИМИ НАПРЯМАМИ:

1. Комп’ютерні системи, цифрові технології та хмарні обчислення в освіті, науці, техніці та економіці.

2. Сучасні підходи до дослідження і розробки прикладних інформаційних систем.

3. Проблеми управління соціально-економічними системами.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Для участі у конференції просимо до 20 лютого 2023 року надіслати матеріали та заявку на електронну адресу - [email protected].

Увага! Повідомлення про отримання Вашого листа буде надіслано протягом трьох робочих днів.

Адреса оргкомітету: 49000, м. Дніпро, пр. Гагаріна, 4, ауд. 326 (кафедра економічної інформатики). Конт. телефон: 097-721-29-83, 066-057-47-51.