Міжнародна студентська наукова конференція «Інженер ІІІ тисячоліття»

Запрошуємо взяти участь у XXII Міжнародній студентській науковій конференції «Інженер ІІІ тисячоліття», яка відбудеться 12 травня 2023 р. в Українському державному університеті науки і технологій...

8 березня, 2023
Новости 4к

Міжнародна студентська наукова конференція «Інженер ІІІ тисячоліття»

International Student’s Scientific Conference

“Engineer of the Third Millenniumˮ

Результатом проведення заходу буде опублікування e-версії збірника матеріалів конференції.

Робочі мови: англійська, німецька, французька.

Матеріали мають відповідати таким параметрам:

обсяг – до 1500 слів;

поля: ліве, праве, верхнє – 20 мм, нижнє – 30 мм;

шрифт Times New Roman 12 пт;

міжрядковий інтервал – 1.

Матеріали подаються у такій послідовності: відцентрована назва (великими літерами напівжирним кресленням 12 пт); через рядок – ініціали та прізвище автора(ів); наступний рядок – ініціали та прізвище наукового керівника; нижче – повна назва ЗВО; через рядок – текст доповіді (вирівнювання за шириною).

Електронну версію доповіді у форматі MS Word, заявку на участь і копію квитанції про сплату організаційного внеску надсилати до 7 травня 2023 р. на електрону адресу оргкомітету: [email protected]

Мультимедійні презентації та відеоматеріали, які супроводжують доповіді, додаються окремим файлом (за наявності).

Матеріали, які не відповідають вимогам та/або надіслані пізніше deadline, не розглядатимуться!

Організаційний внесок складає 75 грн. Оплата здійснюється за нижченаведеними банківськими реквізитами.

Банківські реквізити для перерахування організаційного внеску:

Український державний університет науки і технологій

вул. Лазаряна, буд. 2, м. Дніпро, 49010

Р/р № UA628201720313281005204180123

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ

Код ЄДРПОУ: 44165850

ІПН: 4411658504635

Призначення платежу:

За участь у конференції «Інженер ІІІ тисячоліття» за (ПІБ) у сумі 75 грн.

Оргкомітет конференції: [email protected]