Електротехніка та електромеханіка

 

Освітньо-професійна програма «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (2016).


Наказ про зміну гаранта ОП «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.


Освітньо-професійна програма «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (2020).


Освітньо-професійна програма «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.


Освітньо-професійна програма «Електромобілі» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність 274 Автомобільний транспорт.


Освітньо-професійна програма «Енергетичні та електромеханічні системи та електромеханіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.


Освітньо-професійна програма "Електричний транспорт" другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та елетромеханіка (2021)