Управління енергетичними та економічними процесами

Шановний друже !

Існує думка, що, якщо у кожної дитини збудиться завітна мрія, то наш світ заповнять пожежні та поліцейські. Це звичайно жарт. Вибір майбутньої професії для кожної людини є важливим й відповідальним кроком в його житті. Правильність цього вибору дає можливість реалізувати себе в подальшому житті не лише як особистість, але й професіонал. Сьогодення несе з собою різноманітний список професій, котрі кожен обирає за своїми здібностями та нахилами, пов’язує свій вибір з перспективами та надіями на майбутнє.

Якщо Ви ще не вирішили кім хочете стати, пропонуємо Вам одну зі спеціальностей, які відносяться до галузі енергетика. Перші фахівці з енергетики з’явилися не так давно, в кінці 19 століття, але професія енергетика (інженера-електрика, електромеханіка або теплоенергетика) на протязі десятиліть рахується найбільш затребуваною. Фахівець з такою освітою зможе вдало працевлаштуватися і в майбутньому – поки у світі існують електрика та тепло. Навіть кожній дитині відомо, що будь-яка річ, обмотана синьою ізоляційною стрічкою, буде служити вічно.

На нашому факультеті ведеться підготовка фахівців за дев’ятьма різними спеціалізаціями, тобто абітурієнту є з чого вибирати, але помилитися з вибором в принципі неможливо, яку б спеціалізацію Ви не обрали, – це буде самий вірний вибір. Кожна із спеціалізацій є універсальною, тому отримана на нашому факультеті освіта в майбутньому відкриє для Вас широченні поля подальшої професійної діяльності та життєвих інтересів, а Ви будете просто приречені  на успіх.

Завдяки тому, що наш університет є ініціатором цілого ряду цікавих міжнародних проектів та програм, у студентів нашого факультету є можливість отримати, крім диплому українського зразка, ще й дипломи провідних західноєвропейських університетів. Навчаючись за основною спеціалізацією, наші студенти паралельно можуть отримати другу вищу освіту (за заочною формою навчання), а також військову освіту. Для навчання на військовій кафедрі університету приймають як юнаків, так й дівчат. 

Викладачі нашого університету це не тільки фахівці найвищого рівня, а й доброзичливо налаштовані та позитивно заряджені наставники для наших студентів. Весь науково-педагогічний колектив нашого дуже енергійного факультету, його студентська співдружність та всі його випускники це велика, дружня сім’я з багаторічними традиціями, яка відкрита для кожного, хто побажає зв’язати свою долю з енергетикою, в тому числі й для Вас, наш майбутній студент. Бажаємо Вам вдалого вибору майбутньої професії та успішної трансформації з абітурієнта в студента. Чекаємо Вас серед першокурсників нашого університету на урочистому посвяченні у студенти та в однієї з наших аудиторій на першій Вашій лекції 1 вересня.