Регіональний центр вищої освіти осіб з інвалідністю

1 Вересня 2023

Регіональний центр вищої освіти осіб з інвалідністю вітає всіх студентів, які вступили у 2023 році і всіх хто навчається з початком навчального року. Бажаємо Вам осягати нове і завойовувати непізнане. Нехай навчальний процес приносить радість і задоволення, корисність і якість. Бажаємо досягати великих перспектив і легкого пізнання. Розвивайтеся, прагнете, практикуйте, експериментуйте! І пам’ятайте: «Знання — ваша сила!»

31 Серпня 2023

31 серпня відбулася зустріч зі студентами вступу 2023 року, з деканом факультету Прикладних комп'ютерних систем та завідувачами кафедр у супроводі перекладача. Надано розгорнуту інформацію про структуру факультету, умови навчання у 2023-2024 навчальному році. Співробітники деканату та кафедр надали розгорнуту інформацію і відповіли на усі запитання.
 У цьому році вперше на навчання до кафедри Економічної інформатики на спеціальність 126 - Комп’ютерні технології в бізнесі вступили студенти з вадами слуху.

30 Червня 2023

Свято закінчення 2022-2023 навчального року

В кінці червня в Регіональному центрі вищої освіти осіб з інвалідністю відбулась чергова подія, яка присвячена закінченню першого курсу навчання і отримання Головного призу за здобуті успіх у навчанні за рік.

На свято були запрошені студенти другого і першого курсу навчання та їх батьки, а також наші майбутні студенти.

Спільно з представниками студентського самоврядування, студентами та працівниками центру, викладачами кафедри інформаційних технологій і систем, батьками були проведені наступні заходи: екскурсія по закладу освіти, майстер-клас у системі «Лідер» та декілька розважальних заходів.

На урочистій частині відбулося нагородження студентів першого курсу навчання та вручення Головного призу «маленька СОВА» яку отримала студентка групи КН01-22с Корж Софія.

Ми щиро вітаємо наших студентів з закінченням навчального року. Бажаємо успіхів у навчанні, майбутніх досягнень та благополуччя. Ми пишаємося Вами, так тримати.

22 Квітня 2023

22 квітня відбулась онлайн зустріч з випускниками Комунального закладу Миколаєвської спеціальної школи №6 Миколаєвської обласної ради та співробітниками кафедр факультету Компютерних технологій і систем. Співробітники кафедр факультету докладно розповіла про спеціальності 121 – іІнженерія програмного забезпечення,  122  - Комп’ютерні науки, 123 – Комп’ютерна інженерія  та запропонувала випускникам з вадами слуху та зору вступати за спеціальностями 121,122,123 на освітньої програми  де є можливість навчатися студентам з особливими освітніми потребами.

22 Квітня 2023

Працевлаштування у Компанії Nestle Business Services Lviv

студентів четвертого курсу навчання. Компанія є відповідальним та інклюзивним роботодавцем та в тому числі створюємо необхідні можливості для працевлаштування людей з інвалідністю. За повною інформацією звертатися до керівника РЦВООІ

Nestlé Business Services Lviv є міжнародним бізнес-сервіс центром, що співпрацює з підрозділами компанії Nestlé у більше ніж 70 країнах світу. Ми є спеціалістами з фінансових операцій, моніторингу соціальних мереж, інформаційно-технічної підтримки користувачів, підтримки постачань, адміністрування даних персоналу, нарахування заробітної плати тощо.

Наші талановиті співробітники щодня отримують досвід роботи у глобальному середовищі, практикують іноземні мови (наша корпоративна мова – англійська) та здобувають нові знання у співпраці з нашими партнерами з усього світу.

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування
  • можливість віддаленої роботи
  • офіс пристосований для потреб людей з інвалідністю
  • міжнародне середовище
  • професійне зростання
  • соціальний пакет

21 Квітня 2023

1. Запрошуємо 22.04..2023 року на день відкритих дверей факультету КТС об 11.00Підключитися до конференції Zoom

//ust-edu-ua.zoom.us/j/84906385360?pwd=U3NhVGFHdDdqcllYRWtNZjByWWlzZz09

Код доступу: 375571

Конференція буде проходити у присутності сурдоперекладача

16 Березня 2023

16 березня відбулась онлайн зустріч з випускниками Комунальних закладів освіти Дніпропетровського навчально – реабілітаційними центрами №10, №12 Дніпропетровської області та співробітниками кафедри економічної інформатики. Завідувач кафедри докладно розповіла про спеціальності 126 – інформаційні системи та технології та 051 – економіка та запропонувала випускникам з вадами слуху та зору вступати за спеціальностю 126 освітньої програми «Комп’ютерні технології в бізнесі» де є можливість навчатися студентам з особливими освітніми потребами.

У період венного стану ми продовжуємо навчання.

Саме так навчаються студенти першого курсу з вадами слуху за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки, які вступили на денну форму навчання у регіональний центр вищої освіти осіб з інвалідністю.

Запрошуємо шановних випускників, які займаються за інклюзивної освітою  на ZOOM-конференцію "День абітурієнта. Український державний університет науки і технологій. Регіональний центр вищої освіти осіб з інвалідністю"

16 березня о 13.00

Посилання:
//ust-edu-ua.zoom.us/j/85159622721?pwd=Q1E5d0M4cWthMnBrWWYyaU9QZXgzQT09
ID: 851 5962 2721
Код: 396805

Чекаемо на ВАС.

Перша сесія

Всі працівники РЦВООІ та викладачі вітаємо наших першокурсників з гарним закінченням їх першої сесії. Ви молодці. Так тримати. Бажаємо вам успіхів і не збавляти вибраний вами темп у надбаннях знань з інших дисциплін.

Враження від першої сесії будуть опубліковані в Instagram за посиланням Instagram.com/r_center.ust