Економіка та менеджмент

Інформація про кафедру «Економіка та менеджмент»

Кафедра «Економіка та менеджмент» входить до складу економіко-гуманітарного факультету. Декан факультету – доцент, кандидат економічних наук Полішко Тетяна Валеріївна.

Історія кафедри починається з її заснування в 1944 році як кафедри «Економіка залізничного транспорту», що з 1958 року готувала за безвідривною формою навчання фахівців зі спеціальності «Економіка й організація залізничного транспорту». Потреба залізниць у фахівцях нової формації обумовила відкриття в 1995 році нової спеціальності «Транспортний менеджмент» за денною формою навчання й тому в цьому ж році кафедра була реорганізована в кафедру «Економіка та менеджмент». Підготовка за спеціальністю «Менеджмент організацій» здійснювалась також за безвідривною формою навчання та в інституті післядипломної освіти, який пізніше реорганізований у Центр післядипломної освіти.

Після реорганізації кафедру очолив к.е.н., професор Бондаренко В.О., з липня 1998 р. по січень 2015 р. – к.е.н., доцент, приват професор Гненний М. В., у 2003 – 2004 роках кафедру очолював д.е.н., професор Покотілов А. А., в період з 2015 р. по 2021 роки – д.е.н., доцент Гненний О. М. Сьогодні очолює кафедру д.е.н., доц. Чаркіна Т.Ю.