Навчально-науковий центр "Забезпечення якості освіти"

Навчально-науковий центр забезпечення якості освіти

Керівник ННЦ ЗЯО – Гришечкін Сергій Анатольович

Кімната 229, тел. 2-10, 056 373 15 10
e-mail: [email protected]

Основною метою діяльності ННЦ Забезпечення якості освіти є:

• реалізація стратегічних цілей Університету;
  • удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
  • удосконалення існуючих освітніх програм для підготовки фахівців за освітнім ступенем бакалавр, магістр, доктор філософії;
  • Створення освітнього середовища, яке б задовольняло потреби та інтереси здобувачів освіти під час навчання в Університеті.

Завдання діяльності ННЦ Забезпечення якості освіти:

• Координація діяльності структурних підрозділів Університету з розробки, впровадження та підтримки функціонування системи забезпечення якості освіти.
  • Організація та здійснення внутрішнього моніторингу діяльності підрозділів Університету з виконання процедур для забезпечення якості освіти.
  • Забезпечення публічного доступу до документів системи забезпечення якості освіти через використання веб-сайту Університету та внутрішньої системи дистанційного навчання.
  • Розробка критеріїв оцінювання науково-педагогічних і педагогічних працівників Університету та регулярне оприлюднення результатів таких оцінювань.
  • Проведення просвітницької діяльності щодо дотримання академічної доброчесності серед здобувачів освіти та викладацького складу Університету.
  • Моніторинг якості роботи інформаційних систем університету для забезпечення ефективного управління освітнім процесом.
  • Забезпечення публічності інформації про освітні програми, ступені вищої освіти та освітні кваліфікації.
  • Забезпечення ефективної системи запобігання та виявлення академічного плагіату у наукових працях працівників університету і здобувачів вищої освіти.
  • Моніторинг роботи Гарантів освітніх програм з періодичного їх перегляду та удосконаленню, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.
  • Організація проведення опитувань (анкетувань, оцінювань тощо) здобувачів вищої освіти щодо якості освітніх програм та організації освітнього процесу.
  • Моніторингова оцінка, за результатами опитування, якості знань і рівня задоволеності освітнім середовищем здобувачів вищої освіти
  • Взаємодія з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти та МОН України, ДСЯО.
  • Вивчення досвіду забезпечення якості вищої освіти вітчизняних та іноземних ЗВО та запровадження кращих практик в університеті.
  • Взаємодія з іншими підрозділами університету

ННЦ у своїй діяльності взаємодіє із навчальним, навчально-методичним відділами та іншими структурними підрозділами Університету для здійснення моніторингу якості освіти, отримання об’єктивної інформації щодо якості надання освітніх послуг, визначення напрямів поліпшення освітянської діяльності.

ННЦ взаємодіє з керівництвом Університету (завідувачами кафедр, деканами факультетів/ директорами ННЦ, проректорами, керівниками інших структурних підрозділів тощо).

ННЦ співпрацює із органами студентського самоврядування.

План роботи ННЦ ЗЯО

Звіт ННЦ ЗЯО