Відбувся День відкритих дверей

23 грудня в університеті відбувся День відкритих дверей

25 грудня, 2023
Новости 4к (1)

23 грудня в університеті відбувся захоплюючий День відкритих дверей, який зібрав студентів, викладачів та гостей з чотирьох об'єднаних закладів вищої освіти.

Подія пройшла в атмосфері відкриття та взаєморозуміння, підкреслюючи важливість співпраці та обміну досвідом між університетами.

Адміністрація університету відзначила активних студентів, які представляли університет у "Битві за ВИШ", та нагородила їх.

У програмі також були захоплюючі виступи студентів університету, що продемонстрували свій талант та креативність в різних напрямках. Вони поділилися своїми досягненнями та враженнями з гостями, надихаючи інших приєднатися до університетської спільноти.

Завершенням свята стали цікаві конкурси з подарунками, які додали позитивний настрій та залишили незабутні враження.

День відкритих дверей став важливою подією для обміну ідеями, підтримки студентів та підкреслення сил університетської спільноти.