Міжнародна науково-технічна конференція

Запрошуємо Вас 23 березня 2023 року прийняти участь у Міжнародній науково-технічній конференції «Інформаційні технології в металургії та машинобудуванні – ІТММ’2023»

24 лютого, 2023
Новости 4к

Шановні науковці, аспіранти, студенти!

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Системний аналіз і синтез процесів у металургії та машинобудуванні.

2. Інформаційні технології в процесах одержання матеріалів із заданими властивостями.

3. Математичне моделювання складних систем.

4. Інформаційне та програмне забезпечення процесів проектування.

5. Інтелектуальні інформаційно-управляючі системи.

6. Прогресивні інформаційні технології та організація сучасного виробництва.

7. Інформаційно-ресурсне забезпечення дистанційної освіти на засадах компетентнісного підходу.

8. Інноваційні підходи підвищення якості навчального процесу та питання антіплагіату.

ВАЖЛИВІ ДАТИ

15 березня 2023 р. – Кінцевий термін прийняття заявок, тез доповідей, статей.

17 березня 2023 р. – Повідомлення про прийняття/відхилення матеріалів. Кінцевий термін оплати.

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі в конференції необхідно подати:

1) текст доповіді, оформлений згідно з вимогами;

2) заявку на участь у конференції по наданій формі;

3) копію документу про сплату організаційного внеску;

4) надіслати тези доповідей та заповнити он-лайн форму реєстрації за посиланням: //docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGYhCdR0jGa82qtNi_Iwk9wAovvrk2FVOLRfhzUyVqwQKuw/viewform?usp=sharing

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ

Організаційний внесок стягується з кожної тези доповіді незалежно від кількості авторів.

Конференція проводиться на засадах самоокупності за рахунок її учасників.

Матеріали конференції в електронному вигляді + присвоєння DOI

150 грн.

Сертифікат учасника в електронному вигляді із зазначенням загальної кількості академічних годин: 6 год (0,2 кредита ECTS)

50 грн.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Адреса організаційного комітету: кафедра Інформаційних технологій і систем, Навчально-науковий інститут промислових і бізнес технологій, Український державний університет науки і технологій, пр. Гагаріна 4, м. Дніпро, 49005, Україна. Із всіх питань звертатися в секретаріат конференції: Островська Катерина Юріївна тел. +38 067 302 36 56