Набір слухачів на дистанційні підготовчі курси

Університет проводить набір слухачів на дистанційні (on-line) підготовчі курси...

19 вересня, 2022
Новости 4к (1)

Університет проводить набір слухачів на безкоштовні дистанційні (on-line) підготовчі курси

Для абітурієнтів 2024 року вступу

Підготовка до ЗНО/НМТ + додаткові бали при вступі на всі технічні спеціальності

Математика та українська мова

Шановний абітурієнте!

Підготовка на курсах допоможе в подальшому успішному навчанню майбутніх студентів в університеті.

Підготовка складається з таких етапів: вивчення та повторення теоретичного матеріалу з вказаних предметів; зразків розв’язування типових завдань тестів; тренінгів (самостійна робота, яка включає складання тестів без обмеження часу) и складання залікових тестів (по 2 залікових тести з кожного предмету).

Загалом треба скласти 4 залікові тести.  Час складання залікового тесту обмежений і становить 60 хвилин, для складання залікового тесту  надається одна спроба.

При умові успішного складання тестів (не менше, як на 50%), абітурієнт отримує додатково до 10 балів  до рейтингового балу (для вступу на технічні спеціальності згідно правил прийому)  при поданні документів на вступ до нашого університету.

Для того, щоб почати навчання на очно-дистанційних курсах, необхідно зареєструватись:

Заповнити анкету за посиланням  //forms.gle/4fYzbgQrnYpSiVm88

Зателефонувати методисту за номером +380 (97)594 90 00

На Вашу поштову скриньку прийде інформація про пароль для входу в систему підготовчих курсів.

Довідки:

+380 (97) 594 90 00 (Viber, Telegram) (1400-1800),

+380 (66) 880 83 75 (дзвінки та SMS) (1400-1800).