Вітаємо з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Шановні співробітники і студенти! Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

14 липня, 2023
Новости 4к

Шановні співробітники і студенти!
Як би не змінювалися у процесі розвитку цивілізації технологічні процеси, а видобуток руди та виробництво металу залишаються першоосновою світової економіки. Відомо, що без участі наших металургів практично неможливо налагодити і забезпечити роботу безлічі підприємств не тільки важкої, але і легкої промисловості. Без них не можна уявити і наше повсякденне життя.
Кожен наш металург зараз на своїй лінії фронту. Хтось залишився на своєму робочому місці і щодня працює на благо економіки та обороноздатності нашого міста та країни. А хтось зараз на фронті, де буває ще гарячіше, ніж біля плавильної печі. У кожного з вас своя передова, але усі ми робимо спільну справу - виковуємо українську Перемогу.
Бажаємо усім співробітникам і студентам причетним до СВЯТА МЕТАЛУ, стійкості і доброго здоров’я, родинної радості і мирного неба.

Адміністрація університету.