Перемога студентів факультету ТК

Команда студентів факультету ТК посіла 3 місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем – 2019»

10 травня, 2019
картинка

Чергова блискуча перемога команди студентів факультету ТК на Всеукраїнській студентській олімпіаді «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем – 2019», що проходила в Одеському національному політехнічному університеті. Склад команди: Іванов Олександр, Капшученко Дар’я, Биковська Дар’я і Шаповал Владислав, керівник команди – доцент кафедри «Електронні обчислювальні машини» Єгоров Олег Йосипович.

В результаті запеклої боротьби третє місце в особистому заліку виборов Олександр Іванов, а команда отримала третє у командному заліку! Всі черговий раз впевнилися у тому, що зі знаннями, вміннями та кмітливістю наших студентів важко конкурувати. Впевнені, для нашої команди це не межа!

Шановна командо! Щиро вітаємо з висококласним виступом! Молодці! Пишаємося вами і бажаємо ще більших професійних успіхів у майбутньому!