Призери конкурсу Національної Академії Наук України

"На здобуття премій для молодих учених і студентів ЗВО за кращі наукові роботи” у 2022/2023 н.р.

5 червня, 2023
Электрометаллурги 1

Призери конкурсу Національної Академії Наук України

“На здобуття премій для молодих учених і студентів ЗВО за кращі наукові роботи” у 2022/2023 н.р.

Софія БЄЛІКОВА, Наталія БОНДАРЕНКО, Віталій МІРОШНИК, науковий керівник професор, д.т.н., зав. кафедрою Олексій ТЮТЬКІН. Кафедра транспортної інфраструктури.

Сергій СІРОВІЙ, науковий керівник доцент, к.т.н. Михайло ЧЕМЕРИНСЬКИЙ. Кафедра металургійного палива та вогнетривів.

Олег БЛУДЕНКО, науковий керівник професор, д.т.н. Володимир ГЛАДКИХ. Кафедра електрометалургії.

Роман СИТНІК, керівник професор, д.т.н. Вікторія ГНАТУШЕНКО. Кафедра інформаційних технологій та систем.

Віталій ПОРТНИЙ, науковий керівник доцент, к.т.н. Олександр ЖАДАНОС. Кафедра електрометалургії.